درباره صید روز

صید روزانه ماهی و میگو  توسط صیادان

صید روز با صیادان بومی هرمزگان در ارتباط است و محصولات خود را مستقیم از صیادان تامین می کند

کیفیت و تازگی بی نظیر محصولات صید روز بخاطر روش صید صیادان ما می‌باشد.

صیادان با قایق و بصورت روزانه به صید می روند و محصولات همان روز ارسال می‌شوند.

این روش برخلاف روش صید با لنج هزینه زیادی برای ما دارد ولی دیگر ماهی 10 روز در لنج نگهداری نمی شود و تازه خدمت شما ارسال می شود.

مطمئن، ارزنده و آنلاین در کنار بسته‌بندی بهداشتی و اصولی از مزایای خرید اینترنتی از صید روز به شمار می‌رود و همنچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره و گواهینامه ssl می‌باشد.

تیم حرفه ای ارسال ما تمامی سفارشات را 24 الی حداکثر48 ساعته برای خریداران عزیز ارسال می‌کند تا از تازگی و کیفیت بالای محصولات لذت ببرند.

شاید مجموعه صید روز بزرگترین سایت فروش ماهی و میگو نباشد ولی آیا 1287 نفری که محصولات ما خریدند اشتباه می‌کنند؟

 

fisher

صید روز یک مجموعه خدمت رسانی در عرضه غذاهای دریایی است که به منظور ارائه غذاهای دریایی با کیفیت و تازه fresh ( که دارای قیمت مناسب و متناسب منطقی باشند) تاسیس شده است.

در همین حال اهمیت حفاظت و نگهداری از محیط زیست آبزیان، مصرف کنندگان و سلامت آنها را نیز در نظر دارد.

تلاش ما، ارائه با کیفیت ترین خوراکی های دریایی است که دارای تفاوت های قابل توجه و منحصر به فرد باشد و نه تنها رضایت شما از نظر و مزه و تازگی محصولات برای ما حائز اهمیت است، بلکه ادامه دار بودن رساندن محصولات جدید و متفاوتمان نیز برایمان بسیار با ارزش خواهد بود.


اکثر مردم با خواص ماهی و میگو آشنا هستند و دوست دارند آن را در برنامه غذایی هفتگی خود قرار دهند اما با این وجود سرانه مصرف غذای دریایی در کشور ما نصف متوسط مصرف جهانی می باشد

دلیل آن، وجود فاصله ای است که بسیاری از شهرهای ایران از دریای جنوب دارند، دسترسی مردم ایران به محصولات دریایی تازه و سالم بسیار سخت و حتی در برخی از شهرها غیر ممکن است.

دیگر مشکلاتی که در این زمینه وجود دارد عدم شناخت کامل از انواع مختلف محصولات دریایی و یا روش های پخت این محصولات است.


فروشگاه اینترنتی صید روز با ماموریت ایجاد دسترسی آسان، سریع و بهداشتی به محصولات دریایی تازه جنوب همراه با آموزش های لازم در زمینه ی پخت و نگه داری محصولات دریایی، در نتیجه افزایش سرانه‌ی مصرف غذای دریایی در ایران تشکیل شده است.

باعث افتخار است تا کنون توانسته ایم با ارائه‌ی محصول تازه و با کیفیت رضایت مشتریان را جلب کنیم و هزاران مشتری در سراسر کشور از خدمات صید روز استفاده می‌کنند.

توسط عاطفه برات پور | اصفهان

توسط هاتف تالویی | تهران

توسط لیلا حجازی | تهران

آنلاین سفارش بده!

با خیال راحت درب منزل تحویل بگیر

باعث افتخار است تا کنون توانسته ایم با ارائه ی محصول تازه و با کیفیت رضایت مشتریان را جلب کنیم و هزاران مشتری در سراسر کشور از خدمات صید روز استفاده می کنند.

تماس با ما

روش های ارسال

نحوه ثبت سفارش

درباره صید روز

شیوه های پرداخت

مزایای خرید از صید روز

07633660821 دفتر مرکزی

09360782148 مدیر فروش

آدرس: هرمزگان- بندرعباس-خیابان12 فروردین-کوچه مبارزان هفتم-پلاک26